Tue July 27, 2021   |   سه شنبه ۵ مرداد ۱۴۰۰  
   
 
 
  انتقادات و پیشنهادات  |  ارتباط با ما      صفحه اصلی  |  اخبار و رویدادها  |  پیام ها و اطلاعیه ها  |  مناقصات و مزایدات
محمدرضا فيضي منش
مدير شهرداري منطقه 3 همدان
فرایندهای جاری شهرداری
     مناقصه و مزایده
واگذاري زمين و املاک
اجرای پروژه تهیه آسفالت جهت سطح منطقه3
اجرای زیرسازی و جدول گذاری سایت 36 هکتاری پردیسان , زیرسازی و جدول گذاری سایت 36 هکتاری پردیسان
احداث کندرو بلوار سردار شهید همدانی
اجرای پروژه تهیه آسفالت جهت سطح منطقه3
بیشتر ...
 
 
  تاریخ انتشار : ١٣٩٩/١٠/٠٧ تعداد بازدیـد : ٢٣٨   بازگشت
 
 
 


شهردار همدان:بااشاره به تلاش شهرداري منطقه سه


احداث بلوار قدرمصداق عيني مديريت جهادي است

 

 

     

  بازگشايي ادامه بلوار قدر پس از ??سال

 

  به گزارش روابط عمومي شهرداري منطقه سه: شهردار همدان در برنامه بازگشايي معبر محور قدر با اشاره به مزاياي تحقق اين پروژه، احداث بلوار قدر را مصداق عيني مديريت جهادي خواند.

 

در هر جامعه اي شهروندان ارتباط گسترده و پر تکراري با هر يک از عناصر شهري دارند به عنوان مثال مبلمان شهري، بهره از المان هايي که حسي خوشايند را همراه با تدبر در ما ايجاد مي کند، احداث پارک هاي تخصصي وعمومي در راستاي سرسبزي شهر،  ساخت پياده راه هايي که انسان را در اولويت قرار مي دهد، طرح هاي گره گشاي ترافيک، ايجاد فرهنگسراهايي که مهارت آموزي مي کنند و ... به صورت کلي هر يک از موارد ذکر شده و خيلي از موارد ديگر مي توانند تصوير و سيمايي بيادماندني از فضاي شهري را براي شهروندان بيافرينند.

 

حال اين مديران شهري هستند که قادر خواهند بود به هر يک از خواسته هاي مذکور جامه عمل بپوشانند و از اين منظر بهبود زندگي کيفي شهروندان را موجب شوند.

 

شهرداري منطقه سه در راستاي تحقق تمام ويا بخشي از وظايف و مواردي که جهت رفاه عمومي شهروندان درنظر گرفته شده است گام هاي موثر و سازنده اي را برداشته است و در اين مسير از هيچ تلاشي فروگذار نکرده است.

 

 ايجاد، به سازي و بازسازي زمينه هايي از شهر که از نقشي حياتي در منطقه مورد نظر برخوردار هستند و همچنين پيگيري و انجام پروژه هايي که کمتر مديري به سراغ آن ها مي رود همچون پروژه سلامت و طرح هايي مانده بر زمين که سال ها  به فراموشي سپرده شده اند و مي تواند گره از مشکلات بخشي از مردم بگشايد از جمله رويکردهاي منطقه سه شهرداري همدان بوده است.

 

در شرايط امروز زماني که در جامعه محلي خود با تحقق پروژه اي اثربخش مواجه مي شويد احوالي خوش براي شما تداعي خواهد شد احيا و احداث پروژه هايي که تحقق آن ها نياز به صبر و حوصله اي زياد و تلاشي مضاعف دارد از دست کارهايي است که توسط منطقه 3 شهرداري همدان پاياني شايسته پيدا کرده است.

 

بلوار قدر تا سه ماه پيش رودخانه اي روباز بود که منشا انواع بيماري، خطر سقوط، بوي متعفن فاضلاب و  آسيب هاي بسياري ديگر را به همراه داشت و اکنون اين فضا با اين ويژگي ها به بلواري 35 متري بدل شده است که علاوه بر رفع تمام خطرات ذکر شده موجب افزايش ارزش افزوده املاک و و رفع معضل ترافيکي منطقه شده است.

اين پروژه با اعتباري 82 ميليارد ريالي توانسته است گامي اساسي در راستاي افزايش کيفي زندگي شهروندان باشد.در مسير تحقق اين پروژه ملکي با ارزش 30 ميليارد ريال مورد تملک قرار گرفت.

 

صوفي:احداث محور 35 متري قدر از ديگر اقدامات شايسته منطقه 3

عباس صوفي، شهردار همدان در اين خصوص افزود: در ادامه اقدامات عمراني و شايسته منطقه 3 شهرداري همدان، بعد از بازکشايي تاثيرگذارمحور سلامت، احداث محور35 متري قدر که بين بلوار حضرت امام (ر ه) وميدان امام حسين (ع) قرار گرفته است مورد توجه و در  دستور کار قرار گرفت.

صوفي با اشاره به مزاياي ايجاد اين پروژه، عنوان کرد: محور قدر منطقه خضر را بن بست خارج و زمينه روان سازي ترافيک را فراهم مي کند و همينطور شرايط کيفي و مناسبي را براي زندگي شهروندان از منظر مورد اشاره ايجاد مي کند.

وي بابيان تلاشي که کارکنان منطقه سه شهرداري همدان در اين مدت و در پروژه هاي مختلف داشته اند، افزود: همکاران اين منطقه از شهرداري همدان با صرف زماني چند ماهه بر روي اين محور و با انجام اقدامات مختلفي همچون ديوار چيني، ايجاد پوشش براي رودخانه، تملک برخي از معابر که اکنون هم شاهد تخريب معبري در اين راستا هستيد، سعي بر پيشبرد مناسب اجراي عمليات داشته است.

  

فيضي منش:روان سازي ترافيک از مزاياي احداث محور قدر

 

فيض منش، مدير منطقه سه  شهرداري همدان  با اشاره به تملک وبازگشايي محور 35 متري قدر، عنوان کرد: اين پروژه از نقشي موثر وحياتي در منطقه پيراموني برخوردار است و اتصال بزرگراه حضرت امام  به ميدان امام حسين را ممکن مي کند.

وي با بيان اينکه بعد از اجراي پروژه سلامت بي درنگ در راستاي عملياتي شدن محور قدراقدام کرديم، مطرح کرد:همکاران مورد نظر جهت تحقق اين پروژه در منطقه با  صرف زماني چند ماهه تلاش مطلوبي را به ثمر نشاندند.

اين پروژه  علاوه بر مزاياي بسيار، روان سازي ترافيک را نيز به دنبال خواهد داشت.

وي با اشاره به افتتاح اتاق مادر و کودک در پارک شهروند، عنوان کرد: پروژه 6 هکتاري پارک گلستان در همين حوالي وروبروي روستاي شورين و همينطور احداث پارک دانش در بلوار دانشگاه آزاد و سنگ فرش کردن  و محوطه سازي سرگذر در زمره 28فعال منطقه سه است

فيضي منش درپايان به سوال خبرنگاران مبني برپيشرفت پروژه هاي منطقه سه گفت:به طور ميانگين پروژه هاي اين منطقه پيشرفت 90درصدي دارد.


تيتر کاربر: فيض منش / شهرداري همدان / شهرداري منطقه سه همدان / شهرداري منطقه 3 همدان / منطقه3 همدان / منطقه سه همدان / احداث بلوار قدرمصداق عيني مديريت جهادي است

 
     
 
 
 
 
 
 
© 2010 - 2021  Hamedan.ir
آمار و اطلاعات کاربران
۴ کاربران آنلاین :
۲۰۱,۹۷۳ تعداد بازدید :
   
   
 
سایت های مرتبط
معاونت شهرسازی و معماری
معاونت فنی و عمرانی
معاونت خدمات شهری
معاونت حمل و نقل و ترافیک
 
لینک های مرتبط
شهرداری همدان
شهرداری منطقه یک
شهرداری منطقه دو
شهرداری منطقه چهار
 
دسترسی سریع 
اخبار و رویدادها
پیام ها و اطلاعیه ها
مناقصات و مزایدات
خدمات و سرویس ها
 
 
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شهرداری همدان بوده و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی : سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری همدان