Sat May 8, 2021   |   شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰  
   
 
 
  انتقادات و پیشنهادات  |  ارتباط با ما      صفحه اصلی  |  اخبار و رویدادها  |  پیام ها و اطلاعیه ها  |  مناقصات و مزایدات
محمدرضا فيضي منش
مدير شهرداري منطقه 3 همدان
فرایندهای جاری شهرداری
     مناقصه و مزایده
اجراي پروژه ديواركشي رودخانه صفري و همچنين احداث كانال سنگي كوثر
اجرای پروژه تهیه لوازم و اجرای سیستم آبیاری تحت فشار بلوار امام خمینی(ره) و پارک گلستان
تهیه، حمل و اجرای لکه گیری آسفالت بصورت دستی
اجرای پروژه
سنگ فرش سرگذر
بیشتر ...
 
 
  تاریخ انتشار : ١٣٩٩/١٠/٠٧ تعداد بازدیـد : ١۶٧   بازگشت
 
 
 


شهردار همدان:بااشاره به تلاش شهرداری منطقه سه


احداث بلوار قدرمصداق عینی مدیریت جهادی است

 

 

 

 


 

 

بازگشایی ادامه بلوار قدر پس از ۲۰سال

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه سه: شهردار همدان در برنامه بازگشایی معبر محور قدر با اشاره به مزایای تحقق این پروژه، احداث بلوار قدر را مصداق عینی مدیریت جهادی خواند.

در هر جامعه ای شهروندان ارتباط گسترده و پر تکراری با هر یک از عناصر شهری دارند به عنوان مثال مبلمان شهری، بهره از المان هایی که حسی خوشایند را همراه با تدبر در ما ایجاد می کند، احداث پارک های تخصصی وعمومی در راستای سرسبزی شهر،  ساخت پیاده راه هایی که انسان را در اولویت قرار می دهد، طرح های گره گشای ترافیک، ایجاد فرهنگسراهایی که مهارت آموزی می کنند و ... به صورت کلی هر یک از موارد ذکر شده و خیلی از موارد دیگر می توانند تصویر و سیمایی بیادماندنی از فضای شهری را برای شهروندان بیافرینند.

حال این مدیران شهری هستند که قادر خواهند بود به هر یک از خواسته های مذکور جامه عمل بپوشانند و از این منظر بهبود زندگی کیفی شهروندان را موجب شوند.

شهرداری منطقه سه در راستای تحقق تمام ویا بخشی از وظایف و مواردی که جهت رفاه عمومی شهروندان درنظر گرفته شده است گام های موثر و سازنده ای را برداشته است و در این مسیر از هیچ تلاشی فروگذار نکرده است.

 ایجاد، به سازی و بازسازی زمینه هایی از شهر که از نقشی حیاتی در منطقه مورد نظر برخوردار هستند و همچنین پیگیری و انجام پروژه هایی که کمتر مدیری به سراغ آن ها می رود همچون پروژه سلامت و طرح هایی مانده بر زمین که سال ها  به فراموشی سپرده شده اند و می تواند گره از مشکلات بخشی از مردم بگشاید از جمله رویکردهای منطقه سه شهرداری همدان بوده است.

در شرایط امروز زمانی که در جامعه محلی خود با تحقق پروژه ای اثربخش مواجه می شوید احوالی خوش برای شما تداعی خواهد شد احیا و احداث پروژه هایی که تحقق آن ها نیاز به صبر و حوصله ای زیاد و تلاشی مضاعف دارد از دست کارهایی است که توسط منطقه 3 شهرداری همدان پایانی شایسته پیدا کرده است.

بلوار قدر تا سه ماه پیش رودخانه ای روباز بود که منشا انواع بیماری، خطر سقوط، بوی متعفن فاضلاب و  آسیب های بسیاری دیگر را به همراه داشت و اکنون این فضا با این ويژگی ها به بلواری 35 متری بدل شده است که علاوه بر رفع تمام خطرات ذکر شده موجب افزایش ارزش افزوده املاک و و رفع معضل ترافیکی منطقه شده است.

این پروژه با اعتباری 82 میلیارد ریالی توانسته است گامی اساسی در راستای افزایش کیفی زندگی شهروندان باشد.

در مسیر تحقق این پروژه ملکی با ارزش 30 میلیارد ریال مورد تملک قرار گرفت.

صوفی:احداث محور 35 متری قدر از دیگر اقدامات شایسته منطقه 3

عباس صوفی، شهردار همدان در این خصوص افزود: در ادامه اقدامات عمرانی و شایسته منطقه 3 شهرداری همدان، بعد از بازکشایی تاثیرگذارمحور سلامت، احداث محور35 متری قدر که بین بلوار حضرت امام (ر ه) ومیدان امام حسین (ع) قرار گرفته است مورد توجه و در  دستور کار قرار گرفت.

صوفی با اشاره به مزایای ایجاد این پروژه، عنوان کرد: محور قدر منطقه خضر را بن بست خارج و زمینه روان سازی ترافیک را فراهم می کند و همینطور شرایط کیفی و مناسبی را برای زندگی شهروندان از منظر مورد اشاره ایجاد می کند.

وی بابیان تلاشی که کارکنان منطقه سه شهرداری همدان در این مدت و در پروژه های مختلف داشته اند، افزود: همکاران این منطقه از شهرداری همدان با صرف زمانی چند ماهه بر روی این محور و با انجام اقدامات مختلفی همچون دیوار چینی، ایجاد پوشش برای رودخانه، تملک برخی از معابر که اکنون هم شاهد تخریب معبری در این راستا هستید، سعی بر پیشبرد مناسب اجرای عملیات داشته است.

 

 

فیضی منش:روان سازی ترافیک از مزایای احداث محور قدر

فیض منش، مدیر منطقه سه  شهرداری همدان  با اشاره به تملک وبازگشایی محور 35 متری قدر، عنوان کرد: این پروژه از نقشی موثر وحیاتی در منطقه پیرامونی برخوردار است و اتصال بزرگراه حضرت امام  به میدان امام حسین را ممکن می کند.

وی با بیان اینکه بعد از اجرای پروژه سلامت بی درنگ در راستای عملیاتی شدن محور قدراقدام کردیم، مطرح کرد:همکاران مورد نظر جهت تحقق این پروژه در منطقه با  صرف زمانی چند ماهه تلاش مطلوبی را به ثمر نشاندند.

این پروژه  علاوه بر مزایای بسیار، روان سازی ترافیک را نیز به دنبال خواهد داشت.

وی با اشاره به افتتاح اتاق مادر و کودک در پارک شهروند، عنوان کرد: پروژه 6 هکتاری پارک گلستان در همین حوالی وروبروی روستای شورین و همینطور احداث پارک دانش در بلوار دانشگاه آزاد و سنگ فرش کردن  و محوطه سازی سرگذر در زمره 28فعال منطقه سه است

فیضی منش درپایان به سوال خبرنگاران مبنی برپیشرفت پروژه های منطقه سه گفت:به طور میانگین پروژه های این منطقه پیشرفت 90درصدی دارد.

 
     
 
 
 
 
 
 
© 2010 - 2021  Hamedan.ir
آمار و اطلاعات کاربران
٣ کاربران آنلاین :
۱۹۶,۷۱۸ تعداد بازدید :
   
   
 
سایت های مرتبط
معاونت شهرسازی و معماری
معاونت فنی و عمرانی
معاونت خدمات شهری
معاونت حمل و نقل و ترافیک
 
لینک های مرتبط
شهرداری همدان
شهرداری منطقه یک
شهرداری منطقه دو
شهرداری منطقه چهار
 
دسترسی سریع 
اخبار و رویدادها
پیام ها و اطلاعیه ها
مناقصات و مزایدات
خدمات و سرویس ها
 
 
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شهرداری همدان بوده و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی : سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری همدان