Sat October 24, 2020   |   شنبه ۳ آبان ۱۳۹۹  
   
 
 
  انتقادات و پیشنهادات  |  ارتباط با ما      صفحه اصلی  |  اخبار و رویدادها  |  پیام ها و اطلاعیه ها  |  مناقصات و مزایدات
محمدرضا فيضي منش
مدير شهرداري منطقه 3 همدان
فرایندهای جاری شهرداری
     مناقصه و مزایده
واگذاری زمین های مجتمع کشاورز
واگذاری مغازه در مجتمع بهشتی
واگذاری زمین در خیابان پرستار
واگذاری زمین در مجتمع کشاورز
اجرای سیستم آبیاری تحت فشار بلوار امام خمینی (ره)
بیشتر ...
 
 
  تاریخ انتشار : ١٣٩٩/٠۶/٠٧ تعداد بازدیـد : ۶۵   بازگشت
 
 
 


افتتاح بلوار شهداي سلامت


احداث بلوار30متري شهداي سلامت در 37روز

 

 


شهرداري منطقه 3 نماد سرعت در خدمت

 

افتتاح بلوار شهداي سلامت با اعتبار 55 ميليارد ريالي

رضايت شهروندان ار اقدامات عمراني

شهرداري همدان در سال جاري اقدامات متنوعي در جهت توزيع متوازن امکانات، خدمات و ايجاد عدالت انجام داده که موجب رضايتمندي شهروندان در مناطق مختلف شهر شده است. در برنامه ريزي هاي انجام شده و بنا بر سياست اتخاذ شده رسيدگي به مناطق کم برخوردار به دليل وجود برخي مشکلات و همچنين ايجاد توازن در اولويت قرار گرفته است.

افتتاح بلوار 30 متري شهداي سلامت با هدف ارج نهادن به تلاش و رشادت هاي مجموعه درمان استان و همچنين رفع مشکلات ناشي از  پوشش رودخانه  و تامين آب آشاميدني  کوي نبوت با حضور استاندار همدان، نماينده ولي فقيه در استان، شهردار همدان، رئيس و اعضاي شوراي اسلامي شهر و ساير مسئولان  با اعتباري 55 ميليارد ريالي انجام شد.

نکته جالب توجه در اين مراسم رضايت شهروندان  به دليل اقدامات متنوع عمراني و خدماتي انجام شده در اين منطقه بود و همين موضوع باعث شد شاهد  بروز  شور و شوق وصف ناپذيري را بين اهالي و نمازگذاران کوي نبوت باشيم .

اين مسئله نشان دهنده اين است که تلاش شبانه روزي و همراه با جسارت مسئولان به ويژه مجموعه شهرداري و شهرداري منطقه 3 باعث ماندگاري نام آنان خواهد بود به طوري که در حاشيه مراسم دائماً مردم با دعاي خير و تشکر شهردار اين منطقه را مورد خطاب قرار دادند.

استاندار همدان در آيين افتتاح بلوار 30 شهداي سلامت ضمن تشکر از تمامي عوامل اجرايي اين پروژه گفت: با حضور نمايندگان محل و مطرح نمودن مشکلات مورد نظر ،اين پروژه در اولويت قرار گرفته و جلسه اي با حضور مسئولان مربوطه در مسجد محل برقرار شد.

سيدسعيد شاهرخي با اشاره بر اينکه اين پروژه به شکلي انقلابي و شبانه روزي انجام شده است خاطرنشان کرد: به منظور اجراي درست اين طرح تمامي دستگاه هاي خدمت رسان  اعم از شهرداري، آب و فاضلاب و برق پاي کار بوده اند و در اين کار بزرگ  هزينه اي بالغ بر 6 ميليارد ريال توسط شهرداري در کنار 7 کيلومتر لوله گذاري توسط آب و فاضلاب به منظور اتصال به شبکه آب شهري انجام شده است.

وي اضافه کرد: افتتاح اين طرح شرايط زندگي در منطقه دگرگون شده است. دارايي مردم چند برابر شده و مهمتر از همه سلامت و رفاه مردم در شرايط مناسبي قرار گرفته شده است.

شاهرخي در پايان آغاز سال تحصيلي را به دانش آموزان، خانواده هاي آنان و جامعه فرهنگي تبريک گفت و افزود: در آينده نزديک ادامه مسير نيز با تخصيص بودجه لازم انجام خواهد شد و اين منطقه به آب شهري متصل خواهد شد.

نماينده ولي فقيه در استان همدان نيز در اين مراسم از طرف اهالي منطقه از مسئولين و مجموعه مديريت شهري تشکر و قدرداني نمود و افزود: اين اتفاق مبارک در مدت زمان کوتاه و به صورت جهادي رخ داده است.

حجت الاسلام و المسلمين حبيب ا... شعباني در ادامه با بيان اينکه امروزه نيازمند وجود عدالت بيشتري در سطح جامعه هستيم خاطرنشان کرد: اميدواريم نه تنها در اين طرح بلکه در اجراي طرح هاي ديگر مسئولان توجه ويژه تري را نسبت به مناطق کم برخوردار داشته باشند.

وي تأکيد کرد: همدان شهريست يکپارچه و لازم است خدمات عادلانه در تمامي نقاط به ويژه مناطق کم برخوردار شهر بيشتر انجام شود و در ادامه  نيز شاهد انجام مابقي مسير با هدف رفع مشکلات ترافيکي تا ميدان فرودگاه باشيم.

رئيس شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي همدان نيز با اشاره به شرايط نامناسب کوي نوبت در 2 ماه اخير افزود: با تلاش شبانه روزي شهرداري، و دستگاه خدمات رسان شرايط اين منطقه دگرگون شده و مردم از اين شرايط راضي هستند.

حجت الاسلام فاضليان خاطرنشان کرد: اين پروژه چند نکته را به اثبات رساند.

اولاً: اين که هر کاري را که نيت بر انجام آن باشد اجرايي شود.

ثانياً: لازمه انجام اين گونه پروژه ها  وجود مسئولان پر تلاش و جهادگر است.

وي در پايان وجود منابع انرژي معنوي در اين منطقه اعم از شهدا را منبع خير و برکت در اين منطقه دانست و از همه  همه خواست پايدار آرمان هاي انقلاب و شهدا باشند.

رئيس شوراي اسلامي شهر نيز ضمن تشکر از مشارکت مناسب مردم منطقه در انجام اين پروژه افزود: مردم داوطلبانه در تملک املاک در مسير اعلام آمادگي کرده   و همين مسئله ياري رسان دستگاه هاي خدمات رسان بوده است.

کامران گردان با اشاره به اينکه شهرداري منطقه 3 در اجراي اين پروژه جسورانه عمل کرده است ابراز کرد: در چند سال اخير توزيع متوازن امکانات به ويژه در مناطق کم برخوردار در اولويت شوراي شهر و شهرداري بوده است و همين مسئله باعث رضايتمندي نسبي شهروندان بوده است.

وي در پايان گفت: در بودجه سال آينده رديف ويژه اي براي انجام عمليات اجرايي ادامه بلوار تا ميدان فرودگاه پيش بيني شده است تا با انجام آن گام بلندي در جهت حل مشکلات ترافيک و ساير مسائل برداشته شود.

شهردار همدان نيز افتتاح بلوار شهداي سلامت در مدت زمان کوتاه را حاصل تلاش شبانه روزي خدمت گذاران مردم دانست و افزود: رضايت مردم طعم انجام اين پروژه را براي مجموعه شهرداري دلچسب نمود و باعث شده اتفاقي خوب در اين شرايط زماني رقم بخورد.

عباس صوفي گفت: اين منطقه به عنوان يکي از نقاط کم برخوردار شهر همدان محسوب مي شود که پيش از اين مشکلات زيادي را براي مردم و ساکنين اين منطقه بوجود آورده بود که خوشبختانه با اقدام جهادي مجوعه شهرداري و ارگان هاي مرتبط  شاهد آباداني و نشاط اجتماعي در اين منطقه هستيم.

صوفي افزود: پوشش رودخانه اين مسير يکي از مطالبات به حق و قانوني شهروندان اين منطقه بود که با تلاش شبانه روزي مجموعه شهرداري منطقه سه در يک ماه اخير دال گذاري، پوشش رودخانه، جدول گزاري، زير سازي و آسفالت بلوار "شهداي سلامت" مرتفع شده است .

مدير منطقه سه شهرداري همدان  گفت:  پروژه بلوار شهداي سلامت به عنوان يکي از مطالبات مهم و چندين ساله مردم اين منطقه به شمار مي رفت که با حمايت هاي شوراي اسلامي شهر و تاکيد ويژه شهردار همدان موضوع ساماندهي و بازگشايي اين معبر در دستور کار شهرداري منطقه سه قرار گرفت.

محمدرضا فيض منش با بيان اينکه در احداث اين بلوار تاکنون ?? ميليارد ريال هزينه شده است، اظهار کرد: اجراي اين پروژه از اواسط مردادماه امسال در دستور کار شهرداري منطقه سه قرار گرفت و در اقدام نخست پوشش روخانه اين منطقه با اعتباري بالغ بر 20 ميليارد ريال به پايان رسيد.

وي در اين باره ادامه داد: پس از اتمام پوشش کامل رودخانه، عمليات زيرسازي معبر نيز با اعتباري بالغ بر 10 ميليارد ريال به منظور عمليات آسفالت ريزي به اتمام رسيد و در نهايت با اعتبار 2? ميليارد ريال روکش کامل آسفالت بلوار "شهداي سلامت" به طول يک کيلومتر انجام شد.

وي تصريح کرد:‌ در راستاي محروميت زدايي اين منطقه و با تاکيد شهردار همدان؛ به زودي کار مطالعات و طراحي پارک در اين منطقه آغاز خواهد شد که در همين راستا و به تناوب، خدمات ديگري نظير پياده رو سازي، توسعه فضاي سبز، روشنايي معابر و ساير اقدامات لازم در اين منطقه انجام خواهد شد

 

 
     
 
 
 
 
 
 
© 2010 - 2020  Hamedan.ir
آمار و اطلاعات کاربران
١ کاربران آنلاین :
۱۶۵,۴۹۳ تعداد بازدید :
   
   
 
سایت های مرتبط
معاونت شهرسازی و معماری
معاونت فنی و عمرانی
معاونت خدمات شهری
معاونت حمل و نقل و ترافیک
 
لینک های مرتبط
شهرداری همدان
شهرداری منطقه یک
شهرداری منطقه دو
شهرداری منطقه چهار
 
دسترسی سریع 
اخبار و رویدادها
پیام ها و اطلاعیه ها
مناقصات و مزایدات
خدمات و سرویس ها
 
 
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شهرداری همدان بوده و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی : سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری همدان