Tue September 22, 2020   |   سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹  
   
 
 
  انتقادات و پیشنهادات  |  ارتباط با ما      صفحه اصلی  |  اخبار و رویدادها  |  پیام ها و اطلاعیه ها  |  مناقصات و مزایدات
محمدرضا فيضي منش
مدير شهرداري منطقه 3 همدان
فرایندهای جاری شهرداری
     مناقصه و مزایده
واگذاری زمین های مجتمع کشاورز
واگذاری مغازه در مجتمع بهشتی
واگذاری زمین در خیابان پرستار
واگذاری زمین در مجتمع کشاورز
اجرای سیستم آبیاری تحت فشار بلوار امام خمینی (ره)
بیشتر ...
 
 
  تاریخ انتشار : ١٣٩٩/٠۴/٠١ تعداد بازدیـد : ٩٧   بازگشت
 
 
 


مدیر منطقه سه شهرداری همدان عنوان کرد:


تخصیص 280 میلیارد ریال از درآمد شهرداری منطقه سه در حوزه حمل و نقل و ترافیک

 

 


‍ مدیر شهرداری منطقه سه همدان عنوان کرد

 

تخصیص 280 میلیارد ریال  از درآمد  شهرداری منطقه سه در حوزه حمل و نقل و ترافیک

 

محمد رضا فیضی منش، مدیر شهرداری منطقه 3 همدان عنوان کرد: 280 میلیارد ریال از درآمد شهرداری منطقه 3 در حوزه ساماندهی حمل و نقل و ترافیک هزینه می شود.

 

منش اضافه کرد: به منظور اجرای پروژه ها در سطح منطقه  در سال 99 بودجه ای بالغ بر 900 میلیارد ریال مقرر شده که از منابع داخلی شهرداری  تأمین خواهد شد.

 

فیضی منش با بیان اینکه در حوزه کالبدی  و شهرسازی مجموعاً هزینه ای بالغ بر 57 میلیارد و پانصد میلیون ریال مقرر شده است اظهار داشت: رنگ آمیزی جداول، طراحی و نقاشی دیواره ها ، احداث و بازسازی میدان شهید همدانی، ساماندهی میدان عاشورا، بلوار سردار شهید همدانی ، احداث و ساماندهی جاده ملایر تا سه راه سد اکباتان از قبیل اقداماتی که در این حوزه پیش بینی شده است.

 

مدیر شهرداری منطقه 3 در ادامه ساماندهی معابر شهرک شهید مدنی، کوی قاسم آباد و حسن آباد، طرحی، اجرا و نصب مبلمان شهری، مطالعات پیوست نگاری فرهنگی و اجتماعی و همچنین طرح مطالعاتی شناسنامه دار کردن تجهیزات پارک ها را از دیگر وظایف شهرداری در حوزه کالبدی و شهرسازی دانست.

 

فیض منش احداث پارک 60هزار متری گلستان که فاز اول آن با اعتباری بالغ بر 20 میلیارد ریال، احداث پارک دانش در بلوار دانشگاه آزاد با 8 میلیارد ریال، مکانیزه کردن آبیاری بلوار حضرت امام فاز 2 با 7 میلیارد ریال و احداث پارک کوی رضوان با اعتبار 3 میلیارد ریال را از اقدامات مهم شهرداری منطقه 3 در حوزه محیط زیست دانست

 

بازسازی و ترمیم پارک کوی جنت 2 میلیارد و پانصد میلیون ریال، بازسازی پارک آزادگان در زمین شهری 2 میلیارد ریال، بهبود محیط زیست و بهداشت شهری، هدایت آب های سطحی و دیوارکشی رودخانه جنب کوچه شهید صفری فاز دو، ۵ میلیارد ریال، ادامه دیوارکشی رودخانه پشت فرهنگسرای ولایت فاز 3 در کوی خضر 12 میلیارد ریال، پوشش رودخانه جنب مجتمع فجر در شهرک شهید مدنی 25 میلیارد ریال، ادامه دیوارکشی رودخانه جنب بلوار کوثردرشهرک شهید مدنی  4 میلیارد ریال، ترمیم و لایروبی قنوات سطح منطقه 5 میلیارد و پانصد میلیون ریال.

 

: زیرسازی و جدول گذاری بلوار قدر در کوی خضر و همچنین خرید مصالح عمرانی در این حوزه را با اعتباری بالغ بر 20 میلیارد ریال از مهمترین اقدامات این منطقه در این حوزه است.

فیض منش در ادامه خاطرنشان کرد: تعریض بلوار شهید همدانی در فاز 2 با اعتبار،  15 میلیارد ریال، خط کشی معابر و بهسازی علائم راهنمایی با اعتبار 10 میلیارد ریال، طرح تأمین پیاده رو با اعتباری بالغ بر 31 میلیارد ریال از موارد پیش بینی شده در حوزه حمل و نقل و ترافیک محسوب می شود که به منظور رفاه حال شهروندان اجرایی خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه پیاده روسازی کوی رضوان و کوی خضر، کف سازی محوطه سرگذر و بازسازی پیاده راه خیابان شهدا از مهمترین اقدامات در حوزه تامین پیاده روها و پیاده راه هستند اذعان داشت: طرح تملک املاک در مسیر با اعتبار،  51 میلیارد ریال و طرح تأمین معابر شهری با 32 میلیارد و پانصد میلیون ریال و همچنین احداث کندروها و معابر به منظور رضایت شهروندان عزیز انجام شده است.

 

وی اضافه کرد: تعمیر و نگهداری فرهنگسرای ولایت، احداث فرهنگسرای کسب و کار در کوی خضر، احداث سالن ورزش فرهنگسرای ولایت، پارک حبیبی 8 متری سیلو و تجهیز فضاهای ورزشی در سطح منطقه با اعتبار 35 میلیارد ریال عملیاتی شده است.

 

فیض منش درادامه با اشاره به تجهیز و استانداردسازی و استقرار وسایل بازی در 18 پارک سطح منطقه  از سال گذشته تا به امسال گفت : در راستای طرح شهر دوستدار کودک از مهمترین برنامه های شهرداری منطقه به منظور رضایتمندی کودکان  خرید ونصب  مجموعه بازی های استاندارد پلی اتیلنی و کفپوش های گرانولی در 18 پار ک بوده که در نظر داریم این طرح درتمامی پارک های سطح منطقه اجرا گردد.

 

 
     
 
 
 
 
 
 
© 2010 - 2020  Hamedan.ir
آمار و اطلاعات کاربران
۶ کاربران آنلاین :
۱۶۳,۲۷۳ تعداد بازدید :
   
   
 
سایت های مرتبط
معاونت شهرسازی و معماری
معاونت فنی و عمرانی
معاونت خدمات شهری
معاونت حمل و نقل و ترافیک
 
لینک های مرتبط
شهرداری همدان
شهرداری منطقه یک
شهرداری منطقه دو
شهرداری منطقه چهار
 
دسترسی سریع 
اخبار و رویدادها
پیام ها و اطلاعیه ها
مناقصات و مزایدات
خدمات و سرویس ها
 
 
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شهرداری همدان بوده و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی : سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری همدان