Thu June 24, 2021   |   پنج شنبه ۳ تیر ۱۴۰۰  
   
 
 
  انتقادات و پیشنهادات  |  ارتباط با ما      صفحه اصلی  |  اخبار و رویدادها  |  پیام ها و اطلاعیه ها  |  مناقصات و مزایدات
محمدرضا فيضي منش
مدير شهرداري منطقه 3 همدان
فرایندهای جاری شهرداری
     مناقصه و مزایده
احداث کندرو بلوار سردار شهید همدانی
اجرای پروژه تهیه آسفالت جهت سطح منطقه3
اجرای پروژه منطقه سه
تهیه، حمل و اجرای آسفالت بصورت فینیشری و دستی
اجراي پروژه ديواركشي رودخانه صفري و همچنين احداث كانال سنگي كوثر
بیشتر ...
 
 
  تاریخ انتشار : ١٣٩٩/٠٢/١٣ تعداد بازدیـد : ٢١٢   بازگشت
 
 
 


رئیس شورای اسلامی شهرهمدان دربازدید از پروژه های شهرداری منطقه سه خاطرنشان کرد


شهرداری منطقه سه نماد سرعت درخدمت

 

 

رئيس شوراي اسلامي شهر همدان با اشاره به بازديد از پروژه هاي سطح منطقه سه شهرداري همدان، از انسجام و سرعت قابل توجه همراه با كيفيت در انجام پروژه ها خبر داد و اين شهرداري را نماد سرعت در خدمت به شهروندان عنوان كرد.

 كامران گردان، رئيس شوراي اسلامي شهرهمدان با اشاره به سرعت اجرايي پروژه هاي جاري و صورت گرفته در سطح اين منطقه، عنوان كرد:عليرغم وجود رکود اقتصادی درسطح جامعه شهرداری منطقه سه توانسته نسبت به تامین منابع مالی و پرداخت صورت وضعیت پیمانهای عمرانی منطقه را داشته باشد

 

گردان پرداخت حقوق و جلب رضايت كاركنان را نيز در اجراي موفقيت آميز پروژه ها و ايجاد انگيزه بيشتر براي آن هاموثرخواند.

وي با بيان برخي از اقدامات صورت گرفته در سطح منطقه و اشاره به جايگاه فضاي سبز در سلامت شهروندان، گفت: در اين موضوع هم شهرداري منطقه سه توانسته از گستره و افزايش سرانه فضاي سبز مورد توجه اي برخوردار باشد.

رئيس شوراي اسلامي شهر همدان با اشاره به وظايف فرهنگي و اجتماعي كه در شهرداري ها تعريف شده است، عنوان كرد: شهرداري منطقه سه با توجه به  برنامه ريزي جهت اوقات فراغت شهروندان و انجام امور مرتبط در اين  حوزه، چندين پارك را در نقاط مختلف منطقه از جمله شهرك مدني ايجاد كرده است.

ايجاد اين پارك ها مي تواند در راستاي افزايش سرانه  فضاي سبز، سلامت شهروندان و برنامه ريزي براي اوقات فراغت شهروندان محترم و عمل به يكي از وظايف فرهنگي، اجتماعي و ورزشي شهرداري ها باشد.

گردان با اشاره به اجراي پروژه هايي كه مي تواند سلامت شهروندان رابه صورت خاص مورد توجه قرار دهد، گفت: شهرداري منطقه سه توانسته است در اين حوزه نيز به خوبي و موثر عمل كند و با سرعتي مطلوب پروژه هايي مرتبط به ورزش همگاني و محلات را

صورت دهد.

وي با اشاره به جديت و استمرار در پيگيري مدیر منطقه سه شهرداری همدان، مطرح كرد: پيگيري هاي مستمر مدیر  منطقه سه  از دلايل سرعت مقبول اجراي  پروژه ها است.

رئيس شوراي اسلامي شهر همدان با اشاره به اينكه شهرداري منطقه سه  همدان، توانسته است اجراي پروژه هاي تاثيرگذار و تعيين كننده اي رامحقق كند، ابراز كرد: پروژه بلوار شهيد همداني و فرودگاه سابق با كيفيت و سرعت خوبي در حال انجام هستند.

همينطور  در مقوله تعويض معبر پروژه مذكور، روند انتقال مغازه ها وبازگشایی معابر  را نيز به خوبي مديريت كرده اند.

بهره برداري از پروژه تعريض بلوار سردار همداني در خردادماه سال جاري/ احداث سالن كسب و كار و سالن ورزشي

فيضي منش، شهردار منطقه سه همدان با اشاره به پروژه هاي صورت گرفته و در حال انجام در سطح منطقه، از پروژه تعريض  بلوار سردار همداني ياد كرد و افزود: اين پروژه در بلوار ٥ كيلومتري سردار همداني با ١٥٠٠ متر متراژ توسط پيمانكار طاق زادبوم به مديريت آقاي انصاري در حال انجام است.

اين پروژه با مبلغي بالغ بر دو ميليارد و ٦٠٠ ميليون تومان از پيشرفتي ٣٥ درصدي همراه بوده است و در خردادماه جاري به بهره برداري خواهد رسيد.

فيضي منش با اشاره به برخي ديگر از پروژه هاي مطرح دراين منطقه عنوان كرد: احداث كندرو، روبروي پارك شهروند نيز از ٨٨٠٠ مترمربع مساحت برخوردار است كه توسط اورام فراز غرب در حال انجام است. اين پروژه با اعتباري به ميزان يك ميلياردو ٦٠٠ ميليون تومان محقق خواهد شد.

 

وي با اشاره به ديواركشي رودخانه پشت فرهنگسراي ولايت(فاز٣) عنوان كرد: اين پروژه با مبلغ يك ميليارد و ٩٠٠ ميليون تومان، در فاصله اي دو كيلومتري از ميدان امام حسين تا بزرگراه امام خميني(ره) در حال انجام است اين پروژه با مساحت٣٤٠ متر، طول مسير٢٠٠ متربا پيماني٧ ماهه از پيشرفت فيزيكي ٦٠درصدي برخوردار است.

وي در ادامه افزود: احداث سالن كسب و كار جنب فرهنگسراي ولايت نيز از ديگر پروژه هاي در حال انجام است كه توسط آذين بناي غرب در پيماني ٧ ماهه با مبلغ دو ميليارد و ٥٠٠ ميليون تومان و با متراژي ٥٠٠ متري در حال انجام است.

مدیر منطقه سه شهرداری همدان با اشاره به زيرسازي و جدولگذاري معبر ٣٥ متري بلوار غدير(خضر) عنوان كرد: اين پروژه با مبلغ دوميلياردو ٩٠٠ ميليون تومان، با پيماني ٨ماهه، به پيمانكاري كاراساز در حال انجام است. اين پروژه به طول دو كيلومتر از ميدان امام حسين(ع) تا بزرگراه حضرت امام خميني(ره) را شامل مي شود و از پيشرفتي٣٠ درصدي برخوردار بوده است.

فيضي منش از احداث سالن ورزشي فرهنگسراي ولايت ياد كرد و افزود: اين پيمان با مبلغ دو ميلياردو ٣٠٠ ميليون تومان در بازه زماني ٨ ماهه توسط كاراسازسهامي خاص در مساحت ٩٦٠ مترمربع در حال انجام است و داراي پيشرفتي ٢٠ درصدي بوده است.

وي ادامه پوشش رودخانه فجر را نيز از ديگر پروژه هاي در حال اجرا نام برد و گفت: اين پيمان با اعتباري بالغ بر دو ميليارد و ٢٠٠ ميليون تومان در پيماني٨ ماهه توسط بنا توسعه آسيا با مساحت٨٠٠ مترمربع در متراژي ٣٥٠ متري و حد فاصل چهار كيلومتري بيمارستان تامين اجتماعي و گراچقا در حال انجام است. اين پروژه از پيشرفتي ٣٥ درصدي برخوردار بوده است.

 

 

 

 

 

 
     
 
 
 
 
 
 
© 2010 - 2021  Hamedan.ir
آمار و اطلاعات کاربران
٣ کاربران آنلاین :
۱۹۹,۸۲۵ تعداد بازدید :
   
   
 
سایت های مرتبط
معاونت شهرسازی و معماری
معاونت فنی و عمرانی
معاونت خدمات شهری
معاونت حمل و نقل و ترافیک
 
لینک های مرتبط
شهرداری همدان
شهرداری منطقه یک
شهرداری منطقه دو
شهرداری منطقه چهار
 
دسترسی سریع 
اخبار و رویدادها
پیام ها و اطلاعیه ها
مناقصات و مزایدات
خدمات و سرویس ها
 
 
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شهرداری همدان بوده و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی : سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری همدان