Sat June 6, 2020   |   شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹  
   
 
 
  انتقادات و پیشنهادات  |  ارتباط با ما      صفحه اصلی  |  اخبار و رویدادها  |  پیام ها و اطلاعیه ها  |  مناقصات و مزایدات
محمدرضا فيضي منش
مدير شهرداري منطقه 3 همدان
فرایندهای جاری شهرداری
     مناقصه و مزایده
واگذاری مغازه در مجتمع بهشتی
واگذاری زمین در خیابان پرستار
واگذاری زمین در مجتمع کشاورز
اجرای سیستم آبیاری تحت فشار بلوار امام خمینی (ره)
اجرای پروژه های منطقه سه
بیشتر ...
 
 
  تاریخ انتشار : ١٣٩٨/١١/١۶ تعداد بازدیـد : ٧٢   بازگشت
 
 
 


درپی افتتاح چندین پروژه در سطح منطقه 3 همدان صورت گرفت


وسیعترین تفکیکِ همدان در کوی خضر

 

 

 

شهرداری منطقه 3 همدان در راستای ایجاد رفاه شهروندان و روان سازی ترافیک، در ادامه بازگشایی و تعریض معابردر سطح این منطقه، تعرض معبر فرخ سرشت به خضریان را صورت داد و همینطور شاهد افتتاح چند پروژه ورزشی(فوتبال دستی انسانی) و تحویل سندهای تفکیک سایت 36 هکتاری با انواع کاربری های تعریف شده و واقع در کوی خضر، از سوی مسئولان مرتبط بودیم؛ این تفکیک وسیعترین تفکیکی که بوده است که در تاریخ به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه سه همدان عباس صوفی، شهردار همدان در حاشیه تعریض معبر فرخ سرشت و افتتاح چند پروژه ورزشی با اشاره به اینکه در اسفند ماه شاهد چندین بازگشایی و تعریض معابرخواهیم بود، عنوان کرد: تعریض و بازگشایی معبر فرخ سرشت که ارتباط با خضریان را به وجود می آورد، نخستین بازگشایی است که در راستای این طرح صورت می گیرد.

صوفی با بیان اینکه بازگشایی چهار پلاک واقع در این  مسیر، روان سازی و رفاه شهروندان را به دنبال خواهد داشت، گفت: جهت کاستن از مشکل ترافیک در سطح شهر شهروندان نیز باید همکاری لازم را در طرح‌های تعریض داشته و گام‌های عملیاتی در این زمینه بردارند .

 افتتاح چندین پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر 12 میلیارد ریال در سطح منطقه شهرداری همدان

محمد رضا فیضی منش، شهردار منطقه 3 شهردار همدان نیز با اشاره به مناسبت دهه مبارک فجر و بازگشایی و افتتاح چندین پروژه عمرانی در سطح منطقه 3، عنوان کرد: مجموع اعتبارات لازم در این حوزه بالغ بر 12 میلیارد ریال بوده است.

فیضی منش افزود: محلی که اکنون در آن واقع شده ایم، فرخ سرشت نام دارد و این محل بن بست واقع شده است و همینطور معابری که به این محله منتهی می شود چهار متری است و این موضوع تردد را به سختی و با کندی و در مواقعی ناممکن ساخته است.

وی مطرح کرد: جهت اجرای این طرح، اقدامات لازم در راستای تملک و تخریب 4 واحد مسکونی و 2 واحد تجاری در کوی شهید احدی صورت گرفته است که ارتباط و تردد معبر خیابان خضریان را به محله فرخ سرشت تسهیل کرده و آن را به معبری 18 متری تبدیل می کند.

شهردار منطقه 3 همدان خاطر نشان کرد: این امر موجب بهبود وضعیت محیط شهری خواهد شد که رضایت شهروندان و رفاه آن ها را به همراه خواهد داشت.

فیضی منش با اشاره به رفع معضل موجود در کوی مورد نظر، ابراز کرد: در ادامه پروژه هایی در شهرک شهید مدنی و بهره برداری دو زمین ورزشی را نیز خواهیم داشت

وی با بیان اینکه کاهش معضلات و مشکلات ترافیکی از دیگر اهداف تخریب املاک در مسیر است، افزود: بدون‌ تعامل و همکاری شهروندان رسیدن به این مهم امکانپذیر نبوده و قدر مسلم همکاری، همراهی و همدلی شهروندان با شهرداری در اجرای پروژه‌های آزادسازی در سطح منطقه باعث حل و بازگشایی گره‌های ترافیکی و نیز توسعه و تعالی شهر در همه زمینه‌ها خواهد شد.

در ادامه بازگشایی و تعریض معبر فرخ سرشت، پروژه ای ورزشی تحت عنوان فوتبال دستی انسانی در پارک شاهد افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت در مراسم تحویل سند های تفکیکی سایت 36 هکتاری که با حضور شهردار همدان، شهردار منطقه 3 همدان، رئیس شورای اسلامی شهر و نایب رئیس شورا و دیگر مدیران و عموم مردم در مسجد ولیعصر کوی خضر برگزار شد، عباس صوفی، شهردار همدان یادآور شد: پارک 36هکتاری از اقدامات بسیار  ارشمندی است که با تجهیزات ورزشی و امکانات مناسب برای اوقات فراغت جوانان ساخته می شود.

صوفی یادآور شد: : تاکنون تفکیکی به این وسعت در همدان صورت نگرفته است.

کامران گردان، رئیس شورای شهر همدان نیز با اشاره به تحویل سند تفکیکی های سایت ۳۶ هکتاری، عنوان کرد:  اقدامات آتی و جدید شهرداری در این منطقه ایجاد ارزش افزوده و رهایی از بن بست را به دنبال خواهد داشت.

محمد رضا فیضی منش، شهردار منطقه 3 همدان نیز در این مراسم با اشاره به انجام مراحل تفکیک این سایت و تحویل به مالکان، ابراز کرد: در گام نخست چند سند از اسناد مذکور به برخی از خانواده های  شهدا تحویل داده شد و سایر سند ها نیز ارائه می شود.

فیضی منش با بیان اینکه در سایت 36 هکتاری درنظر گرفته شده اراضی کوی خضر، پارک 60 هزار متری گلستان ایجاد می شود، گفت: احداث این پارک از سال جاری آغاز شده و در سال آینده نیز ادامه خواهد داشت.

وی افزود: کاربری های به کار گرفته شده در سایت 36 هکتاری شامل 40 درصد کاربری مسکونی  وتجاری است که به مالکان سپرده می شود و میزان باقی مانده نیز دارای کاربری فضای سبز و ورزشی خواهد بود.

 

 

 

 
     
 
 
 
 
 
 
© 2010 - 2020  Hamedan.ir
آمار و اطلاعات کاربران
۴ کاربران آنلاین :
۱۵۵,۶۴۷ تعداد بازدید :
   
   
 
سایت های مرتبط
معاونت شهرسازی و معماری
معاونت فنی و عمرانی
معاونت خدمات شهری
معاونت حمل و نقل و ترافیک
 
لینک های مرتبط
شهرداری همدان
شهرداری منطقه یک
شهرداری منطقه دو
شهرداری منطقه چهار
 
دسترسی سریع 
اخبار و رویدادها
پیام ها و اطلاعیه ها
مناقصات و مزایدات
خدمات و سرویس ها
 
 
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شهرداری همدان بوده و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی : سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری همدان