Wed July 8, 2020   |   چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۹  
   
 
 
  انتقادات و پیشنهادات  |  ارتباط با ما      صفحه اصلی  |  اخبار و رویدادها  |  پیام ها و اطلاعیه ها  |  مناقصات و مزایدات
محمدرضا فيضي منش
مدير شهرداري منطقه 3 همدان
فرایندهای جاری شهرداری
     مناقصه و مزایده
واگذاری مغازه در مجتمع بهشتی
واگذاری زمین در خیابان پرستار
واگذاری زمین در مجتمع کشاورز
اجرای سیستم آبیاری تحت فشار بلوار امام خمینی (ره)
اجرای پروژه های منطقه سه
بیشتر ...
 
 
  تاریخ انتشار : ١٣٩٨/١٠/٠٧ تعداد بازدیـد : ١۶۴   بازگشت
 
 
 


تقدیراز مدیر شهرداری منطقه 3همدان درصحن شورا


تقدیراز مدیر شهرداری منطقه 3همدان درشصت وهفتمین صحن شورای اسلامی شهر همدان

 

 

شصت و هفتمین جلسه صحن شورای اسلامی شهر همدان  در حالی برگزار شد که  مدیرمنطقه سه شهرداری و کارکنان این مجوعه به دلیل فعالیت های گسترده و انجام پروژه های عمرانی به شکل مناسب   ، تقدیر شدند.

در این جلسه مدیر منطقه۳ شهرداری همدان در ابتدا  به ارائه گزارش عملکرد شهرداری منطقه ۳پرداخت.

محمدرضا فیضی منش گزارش کاملی از عملکرد ۹ماهه شهرداری در حوزه های مختلف  این منطقه ارائه نمود ،این موضاعات  شامل گزارش هایی در رابطه با هزینه ها و درآمدها، آسفالت معابر، کف سازی و پیاده روسازی، ساخت نماد، تعریض و احداث کندرودیوار کشی و پوشش رودخانه ها، بازسازی و مرمت پارک ها  به اعضای شورا شهر ارائه شد.

وی در ادامه  ۳۳ پروژه فعال  این منطقه را توضیح دادو  عملکرد اجرایی منطقه سه را در حوزه های خرد و کلان  با توجه به بودجه مصوب رادر حضور اعضای شورا و شهردار همدان ارائه کرد.

در پایان ارائه گزارش عملکرد مدیر منطقه سه شهرداری همدان، رئیس شورای اسلامی شهر همدان از عملکرد شهرداری منطقه ۳ در کلیه حوزه ها اعم ازعمرانی و خدماتی و اجرایی تشکر کرد.

 کامران گردان با اشاره به برگزاری همایش بررسی راهکارهای حمایت از صنعت و رفع موانع تولید و بهبود فضای کسب وکار خاطر نشان کرد:استاندارهمدان  نیز از شهردار منطقه ۳ در راستای تلاش وهمکاری در ساماندهی درودگران و نجاران تشکر کرده  است.

درادامه حمید بادامی نجات نایب رئیس شورا نیز از شهرداری منطقه ۳ درخصوص اجرای متوازن پروژه های عمرانی و پخش متوازن آسفالت درمعابراصلی و محله های منطقه و همچنین احداث سوله کسب وکار و سالن ورزشی فرهنگسرای کسب وکار ولایت واقع در کوی خضر  تقدیر کرد.

حسین قراباغی رئیس کمیسیون اقتصادی و گردشگری شورا نیز با تقدیر از مدیر و عوامل شهرداری منطقه۳ که دست در دست هم وباتلاش مضاعف باعث رضایت مندی زیاد ازسوی شهروندان نسبت به اقدامات در این منطقه شده اندهمچنین از مدیر منطقه سه شهرداری به دلیل ساماندهی محوطه سرگذر با اجرای سنگ فرش این محوطه که درجهت تسهیل عبور و مرور شهروندان و کسبه انجام شد تقدیر کرد.

اکبر کاووسی رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و امور مالی شورا هم از فیضی منش و کارکنان منطقه ۳ شهرداری به دلیل تلاش شبانه روزی در سطح منطقه تشکر کرد و گفت: هر زمان از شبانه روز ما تماس گرفتیم مدیر منطقه پای کار بود .

عباس صوفی شهردار همدان نیز از فیضی منش و کارکنان منطقه به پاس زحمات شبانه روزی تشکر کرد و همچنین به انجام مطالبات شهروندان در مسجد آیت الله طالقانی در قالب جابجایی پارکینگ ماشین سنگین ها و انتقال به میدان امام حسن (ع) و آسفالت معابر مزداگینه توسط شهرداری منطقه سه اشاره و از این اقدامات تقدیر کرد. 

گفتنی است ۵۰ درصد پروژه های عمرانی منطقه سه، به بهره برداری رسیده و نیمی از پروژه های این منطقه  نیز درحدود ۶۰ درصد پیشرفت دارد.

 

 
     
 
 
 
 
 
 
© 2010 - 2020  Hamedan.ir
آمار و اطلاعات کاربران
١ کاربران آنلاین :
۱۵۸,۰۸۲ تعداد بازدید :
   
   
 
سایت های مرتبط
معاونت شهرسازی و معماری
معاونت فنی و عمرانی
معاونت خدمات شهری
معاونت حمل و نقل و ترافیک
 
لینک های مرتبط
شهرداری همدان
شهرداری منطقه یک
شهرداری منطقه دو
شهرداری منطقه چهار
 
دسترسی سریع 
اخبار و رویدادها
پیام ها و اطلاعیه ها
مناقصات و مزایدات
خدمات و سرویس ها
 
 
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شهرداری همدان بوده و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی : سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری همدان